Kontaktní čočky


Crazy kontaktní čočky

 

Crazy kontaktní čočky Crazy barevné kontaktní čočky jsou v poslední době hitem. Crazy čočky patří do kategorie kosmetických kontaktních čoček. Jde o zajímavý módní doplněk, který slouží k pobavení okolí nositele. Crazy kontaktní čočky lze pořídit buď jako dioptrické (zároveň korigují oční vadu) nebo jako nedioptrické (pouze estetický účinek). Crazy kontaktní čočky tak mohou nosit i lidé, kteří nemají žádnou oční vadu.

Pomocí crazy kontaktních čoček docílíte originálního kosmetického efektů. Budete středem pozornosti každé párty. Na večírku vás již nikdo nepřehlédne. Vaše oči díky nim mohou vypadat jako oči zvířecí (např. hadí či kočičí), můžete mít duhovku ohnivou nebo ve tvaru spirály, oko pruhované jako zebra, ďábelský pohled, či fosforeskující zrak.
 

Crazy kontaktní čočky

Kontaktní čočky Crazy zcela překrývají původní barvu očí. Jejich nošení není zdraví nebezpečné. Nosí se pohodlně jako každé jiné kontaktní čočky. Zacházení je též shodné s ostatními typy kontaktních čoček.

Chybou, které se nositelé barevných čoček často dopustí, je zkoušení cizích čoček. Vyvarujte se půjčování čoček mezi přáteli či rodinou. Okamžitě po prvním nasazení začnou čočky vstřebávat bakterie z povrchu oka, které mohou jiné osobě způsobit zánět nebo vysoké podráždění.

 

Nejznámější výrobci crazy kontaktních čoček: Bausch&Lomb, Ciba Vision, Cooper Vision, Johnson&Johnson (nejoblíbenější Acuvue), Ocular Sciences, Wilens, …

 


© Kontaktní čočky 2010
Ochrana osobních údajů