Kontaktní čočky


Barevné kontaktní čočky

 

Barevné kontaktní čočky Barevné kontaktní čočky patří do kategorie kosmetických kontaktních čoček. Jde o zajímavý módní doplněk, který slouží ke zvýraznění nebo úplné změně barvy oční duhovky. Barevné kontaktní čočky lze pořídit buď jako dioptrické (zároveň korigují oční vadu) nebo jako nedioptrické (pouze estetický účinek). Barevné kontaktní čočky tak mohou nosit i lidé, kteří nemají žádnou oční vadu.
 

Barevné kontaktní čočky

Barevné kontaktní čočky umožní rychle a jednoduše měnit barvu očí kdykoliv to budete potřebovat (modré, černé, ... kontaktní čočky).

Existují i čočky, které jsou lehce zbarveny z důvodu pohodlnější manipulace s čočkou, když je čočka vyjmuta. Toto zbarvení není viditelné jako změna barvy duhovky.
 

Crazy barevné kontaktní čočky

Zvláštním typem barevných kontaktních čoček jsou tzv. „crazy“ kontaktní čočky určené k výrazné změně podoby lidského oka. Nasazením některé z crazy řady barevných kontaktních čoček výborně pobaví přátele.

Vhodně zvolené barevné kontaktní čočky jsou báječným doplňkem pro image jejich nositele.

 

Nejznámější výrobci barevných kontaktních čoček: Bausch&Lomb, Ciba Vision, Cooper Vision, Johnson&Johnson (nejoblíbenější Acuvue),Ocular Sciences, Wilens, …

 


© Kontaktní čočky 2010
Ochrana osobních údajů